Active welness Cardio+iPod

Volcano Health and Fitness Club umožňuje pomocí speciální řady strojů Technogym Excite připojit přímo do integrované multimediální dotekové obrazovky Váš iPod, nebo iPhone. Uživatel může ovládat audio a video, pracovat s obsahem svého iPodu, případně iPhonu přímo prostřednictvím dotekové obrazovky. Monitor umožňuje spouštět obsah přehrávače a mít zároveň k dispozici veškeré data a výsledky ohledně cvičení, případně ovládat další zařízení.

Volcano Complex - Výjimečné vybavení ∞ Active Wellness Cardio

Active Wellness obrazovka funguje také jako nabíječka pro iPod a iPhone. 

Ovládaní na dotekové Active Wellness TV je ergonomicky umístěno v optimální pozici a umožňuje pohodlné ovládání bez rušivých elementů, které by mohli ovlivnit trénink. 

Podporované modely Apple iPod a iPhone:

*Apple iPod Nano
*Apple iPod RED
*Apple iPod Touch
*Apple iPod Classic
Volcano Complex - Výjimečné vybavení ∞ Active Wellness Cardio*Apple iPhone

*pouze určité generace

Cardio Wave

Inovativní cardio zařízení, které umožňuje trojdimenzionální pohyb, který vychází z bruslení, a tím pádem se zapojuje kompletně celá muskulatura nohou, boky a záda. 
Cardio Wave je vybaven Active Wellness TV, s integrovanou dotekovou obrazovkou s rádiem, TV programy, konektorem pro iPod a iPhone.

Cardio TOP

Technogym Excite TOP je efektivní cvičební zařízení pro procvičení horní části těla s použitím unikátního rotačního systému. 

Technogym Excite TOP nabízí skvělý způsob tréninku, protože kombinuje aerobní aktivitu se silovým tréninkem, při kterém zapojujete ramena, torzo a stabilizátory a zároveň formujete a posilujete svaly. 
Excite TOP je vybaven Active Wellness TV, s integrovanou dotekovou obrazovkou s rádiem, TV programy, konektorem pro iPod a iPhone.

Flexability

FLEXability™ Vám umožní odhadnout a určit Váši aktuální úroveň flexibility a postupné sledování pokroku.
Přesné a měřitelné informace Vám poskytnou tu správnou odezvu pro zvyšování motivace a pohodlný způsob jak účinně protahovat ztuhlé svaly.

 

Nahoru