Kariéra

Máte aktivní přístup, vnitřní sílu, příjemné vystupování, touhu překonávat složité úkoly a přesto se skvěle bavit? Do našeho týmu hledáme lidi s profesionálním přístupem, kteří jsou připravení jít vpřed, vítězit, lámat rekordy a měnit zažité normy.

VOLCANO SPA HOTEL PRAGUE, 4* hotel se sídlem v Praze 5

hledá vhodné uchazeče na pozice Noční Recepční

Náplň pracovní pozice

Zajišťování služeb Front Desk

* Noční 12 hodinové směny

* Check-in a check-out, vyúčtování služeb hostů

* Úzká spolupráce s odd. rezervací

* Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci

* Zodpovídání telefonních hovorů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům

* Evidence a aktualizace veškerých údajů v hotelovém programu Member

* Organizace činnosti halových služeb

* Evidence všech požadavků a přání hostů a zajištění jejich splnění v požadované kvalitě

Požadujeme:

* Pokročilá znalost AJ (denní využití), další jazyk výhodou

* Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

* Ochota pracovat ve všední dny i o víkendu

* Příjemné vystupování a pro-zákaznický přístup

* Spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:

* Práci v příjemném kolektivu

* Odpovídající finanční ohodnocení

* Personální benefity

* Možnost využití nejmodernějšího Health Club v ČR

* Zázemí stabilní společnosti

* Přátelský a mladý kolektiv, příjemné moderní prostředí

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Kontakt Michal Kovařík: martina.kasprisin@volcanocomplex.cz

Místo práce:

  • Volcano Complex, K sopce 839/30, 15500 Praha 5

Náplň práce

  • Příprava studených a teplých jídel
  • Dodržování technologických postupů, receptur, hmotnosti
  • Využívání moderních technologických zařízení se zaměřením na jejich správné používání

Požadujeme

  • Vyučení v oboru kuchař nebo přiměřená zkušenost v oboru je výhodou ale ne podmínkou
  • Chceš se naučit moderní gastronomii v luxusní restauraci pod vedením skvělého šéfkuchaře? Neváhej nás kontaktovat. Nově nabízíme možnost Vašeho profesního růstu, který Vám otevře dveře do světa vysoké gastronomie.

Nabízíme:

  • nabízíme příjemné pracovní prostředí v moderní restauraci
  • mladý kolektiv s profesním růstem
  • dobré platové ohodnocení
  • příprava pokrmů výhradně z čerstvých surovin
  • moderní gastronomie pod vedením šéfkuchaře Josefa Pošty

Nástup možný IHNED

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis v českém jazyce na adresu: martina.kasprisin@volcanocomplex.cz

Nahoru