Kariéra

Máte aktivní přístup, vnitřní sílu, příjemné vystupování, touhu překonávat složité úkoly a přesto se skvěle bavit? Do našeho týmu hledáme lidi s profesionálním přístupem, kteří jsou připravení jít vpřed, vítězit, lámat rekordy a měnit zažité normy.

VOLCANO SPA HOTEL PRAGUE, 4* hotel se sídlem v Praze 5

hledá vhodné uchazeče na pozice

Noční Recepční

Náplň pracovní pozice

Zajišťování služeb Front Desk

* Noční 9-10 hodinové směny

* Check-in a check-out, vyúčtování služeb hostů

* Úzká spolupráce s odd. rezervací

* Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci

* Zodpovídání telefonních hovorů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům

* Evidence a aktualizace veškerých údajů v hotelovém programu Member

* Organizace činnosti halových služeb

* Evidence všech požadavků a přání hostů a zajištění jejich splnění v požadované kvalitě

Požadujeme:

* Pokročilá znalost AJ (denní využití), další jazyk výhodou

* Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

* Ochota pracovat ve všední dny i o víkendu

* Příjemné vystupování a pro-zákaznický přístup

* Spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:

* Práci v příjemném kolektivu

* Odpovídající finanční ohodnocení

* Personální benefity

* Možnost využití nejmodernějšího Health Club v ČR

* Zázemí stabilní společnosti

* Přátelský a mladý kolektiv, příjemné moderní prostředí

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis.

Kontaktní osoba: Ing.Kateřina Křempková /  katerina.krempkova@volcanocomplex.cz

Místo práce:

  • Volcano Complex, K sopce 839/30, 15500 Praha 5

Termín nástupu:

  • ihned

Požadujeme

  • znalost oboru
  • zájem o moderní gastronomii
  • vstřícnost
  • příjemné vystupování
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí moderního komplexu na okraji Prokopského údolí
  • mladý kolektiv
  • výhody a benefity komplexu

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: info@volcanocomplex.cz.

Nahoru