Další vybavení

Naše fitness nabízí kromě komplexní řady nejnovějších specializovaných strojů Technogym Selection a vybavení pro trénink určený na zpevňování zádových a břišních svalů, balančních cvičení, tonizaci svalstva, odbourání stresu a získávání síly, také unikátní výhled do přírody, spoustu denního světla a při příznivém počasí možnost tréninku venku.

Selection ROM

Fintess instruktoři jsou Vám stále k dispozici, kdykoliv budete potřebovat poradit, pomoci, konzultovat, nebo připravit základní tréninkový plán.

Kardio přístroje

Pro vyšší efektivitu Vašeho tréninku a oddálení stereotypu máte k dispozici širokou nabídku různých kardio strojů.

 

iPod a iPhone

Volcano Health and Fitness Club umožňuje pomocí speciální řady strojů Technogym Excite připojit přímo do integrované multimediální dotekové obrazovky Váš iPod, nebo iPhone. Uživatel může ovládat audio a video, pracovat s obsahem svého iPodu, případně iPhonu přímo prostřednictvím dotekové obrazovky. Monitor umožňuje spouštět obsah přehrávače a mít zároveň k dispozici veškeré data a výsledky ohledně cvičení, případně ovládat další zařízení. Active Wellness obrazovka funguje také jako nabíječka pro iPod a iPhone. Ovládaní na dotekové Active Wellness TV je ergonomicky umístěno v optimální pozici a umožňuje pohodlné ovládání bez rušivých elementů, které by mohli ovlivnit trénink.

Podporované modely Apple iPod a iPhone:

  • Apple iPod Nano
  • Apple iPod RED
  • Apple iPod Touch
  • Apple iPod Classic
  • Apple iPhone
Nahoru