Kinesis

KinesisTM je unikátní a revolučný systém, který klientům umožňuje komplexní procvičení celého těla na čtyřech specifických modulech. Kinesis nabízí 400 cviků, 200 pohybů a jejich kombinace, které Vám zaručí nekonečnou variabilitu Vašeho tréninku.

 

KinesisTM je systém, který umožňuje komplexní procvičení celého těla na čtyřech specifických modulech. Společnost Technogym, jež tuto unikátní koncepci vytvořila, vsadila na práci s odstředivou silou. Takové cvičení umožňuje tělu de facto nezávislý a velmi přirozený pohyb a dokáže zapojit větší množství svalových skupin současně.

 

Cvičení s KinesisTM nabízí více než 200 základních jednotlivých cviků a 400 pohybů a také komplexní cvičební programy. Jejich variací lze pak dosáhnout nekonečného množství pohybů, čímž lze mimo jiné eliminovat stereotypní a občas i nudný trénik jak začínajících sportovců, tak i špičkových atletů.

 

Cvičení na KinesisTM také výrazně přispívá ke zlepšení výkonu při specifických sportech jako tenis, squash, golf, při všech bojových sportech, běhu či plavání. KinesisTM velkou měrou pomáhá všem, kteří se chtějí rychle dostat do skvělé kondice a zhubnout dvojnásobně efektivně za zlomek bežného času. Konkrétně spočívá v procvičení celého těla v tréninku na čtyřech speciálních modulech; modul Alpha zajišťuje cvičení tlakem dopředu, Beta – cvičení tlakem, Gamma – cvičení přítahem, Delta – cvičení dolních končetin. Svůj název si tento revoluční systém přinesl z řeckého pojmu označujícího „Volný pohyb“.

 

Nahoru