Manikúra Jessica

Nejen vaše pleť si zaslouží dokonalou péči. Dopřejte i svým rukám kvalitní ošetření a nechte si je zkrášlit právě ve Volcano Spa Hotelu. Profesionální manikúra s luxusní značkou Jessica vkusně upraví vaše nehty a důkladně vyživí pokožku rukou. 

Luxusní manikúra Jessica 

Cena: 1.290 Kč/75 minut

Nechte své ruce hýčkat při luxusní manikúře Jessica speciálním termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek. Nabízíme komplexní ošetření s analýzou, díky které určíme přesné potřeby vašich nehtů. Manikúra Jessica je zakončena lakováním, které obsahuje 2 vrstvy výživného laku, 2 vrstvy barevného laku a 2 nadlaky, které prodlužují výdrž klasického laku až na 14 dní. 

 

GELeration gellak s manikúrou Jessica

Cena: 1.290 Kč/75 minut 

Díky spojení ošetřující manikúry Jessica a šetrných gellaků GELeration budete mít krásné a dokonale upravené ruce i 3 týdny. Systém gellaků GELeration zahrnuje, kromě barevného lakování také luxusní manikúru s analýzou nehtů. Díky speciálnímu postupu a jedinečné technologii Jessica můžeme hned po takto výživné manikúře lakovat nehty gellaky, které se vytvrdí pod LED lampami, aniž bychom narušili jejich výdrž. 

 

Gentlemens Club manikúra pro muže 

Cena: 1.290 Kč/60 minut

Gentlemens club je unikátní systém pánské manikúry, kterou Jessica vytvořila speciálně pro potřeby mužů. Pánská manikúra se věnuje především zjemnění rukou a to díky speciálnímu peelingu s mořskými řasami Jessica. Součástí ošetření je také masáž s krémy s přírodními oleji a samozřejmě upravení kůžičky a tvaru a délky nehtů po lázni. Manikúra je zakončena nanesením regeneračního kondicionéru na nehty           pro podporu jejich správného růstu. 

 

Expres rychlá manikúra 

Cena: 690 Kč/30 minut 

Expres rychlá manikúra obsahuje úpravu nehtů a kůžičky po lázni a nanesení regeneračního kondicionéru pro podporu jejich správného růstu.

Nahoru