Naše pokoje

Objevte novou dimenzi a načerpejte síly v butikovém Volcano SPA Hotelu inspirovaném krásou okolní přírody. V komplexu naleznete luxusní wellness, spa & beauty, thai massage, nejmodernější fitness v Praze, design a jedinečné gastronomické zážitky.

Všechny pokoje jsou komfortně a originálně designově zařízeny.

Vybavení pokojů a internet:

Součástí vybavení všech pokojů je TV, pracovní stůl s kancelářskou židlí, vestavěná skříň, telefon s přímou volbou, minibar, trezor s vnitřním napájením, bezpečnostní zámky, závěsy black–out. Koupelny mají sprchu a jsou vybaveny fénem.

  • Wi–Fi připojení je dostupné ve všech prostorech komplexu zdarma.
  • Vysokorychlostní kabelové připojení je navíc zdarma k dispozici v hotelových pokojích.

Všechny pokoje Volcano Spa Hotelu jsou nekuřácké a jeden z pokojů je bezbariérově upraven.


Volcano Spa Hotel nabízí celkem 21 designových pokojů:

  • 17 pokojů kategorie Superior
  •   1 pokoj Family Suite
  •   3 pokoje kategorie Deluxe

 

Pokoje Superior:

 

Rozloha 20 m2, prostor pro práci i odpočinek, který Vám zaručí pracovní stůl s kancelářskou židlí a pohodlná king-size postel. Ráno Vás v koupelně pohladí paprsek denního světla. K pobytu je možné využít vstup do wellness a fitness za zvýhodněnou cenu pouze pro hotelové hosty 290 Kč/os/den (běžná cena je 790 Kč).

   
 


Pokoje Deluxe:

Pokoje nabízejí rozlohu 40 m2, queen-size nebo king-size postele, pohodlnou sedací soupravu, pracovní stůl s kancelářskou židlí a jsou
vybaveny klimatizací. V ceně pokojů kategorie Deluxe je zahrnut vstup do wellness a fitness vč. zapůjčení wellness setu a uzam
ykatelné osobní skříňky. V pokoji je k dispozici sada na přípravu kávy a čaje. Po check-in je hostům na pokoj přiraveno sladké překvapení od našeho šéfkuchaře.

Prohlédnětě si fotogalerii našich pokojů (pro přechod do galerie klikněte zde)

 

 Vstup do wellness a fitness pro hotelové hosty:

Pro hotelové hosty je připravena zvýhodněná cena vstupu do celé relaxační i fitness zóny za 290 Kč/os/den (běžná cena je 790 Kč). V ceně vstupu je zahrnuto zapůjčení ručníků, osušky, plátna do sauny a uzamykatelné osobní skříňky. Vstup do wellness a fitness je umožněn pouze osobám starším 18 let. (pro kompletní informace o wellness klikněte zde, pro detailní informace o fitness klikněte zde).

 


Přistýlky a ubytování dětí v hotelu

  • pro naše nejmenší hotelové hosty rádi zdarma připravíme dětskou postýlku — prosíme o ověření dostupnosti a rezervaci postýlky již při rezervaci Vašeho pobytu.
  • děti do 3 let s rodiči v posteli či v dětské postýlce – zdarma (vč. snídaně)
  • děti 3–12 let na přistýlce — cena 400 Kč/noc (vč. snídaně)
  • osoby starší 12 let na přistýlce — cena 800 Kč/noc (vč. snídaně)

​  


Ubytování zvířat

Ubytování zvířat je možné na základě předchozího oznámení a potvrzení hotelu. Ubytování je zpoplatněno částkou 250 Kč/noc. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nahoru