Technogym Welness systém

Wellness klíč od systému Technogym® (TGS) je revoluční alternativou k tradiční členské kartě. Váš osobní klíč má v sobě integrované paměťové čipy, které sbírají, ukládají a vyhodnocují miliardy dat, včetně Vašeho tréninkového programu, diagnostických vyšetření a anamnéz. Monitoruje ,ukládá a zobrazuje každý Váš trénink a pomáhá Vám zorientovat se v cvičebních zařízeních a Vašem tréninkovém plánu.

Používání Technogym ® Wellness Systému Vám dává možnost využívat Vašeho osobního virtuálního trenéra při každém Vašem cvičení“

Technogym wellness systém je snadno ovladatelný a intuitivní systém, který pomáhá uživatelům health a wellness klubů efektivně využít čas a mít neustálý přehled o svém progresu:

  1. Šetří čas a námahu, protože na všech strojích a kardio stanicích máte k dispozici přehledně zpracovaný svůj tréninkový plán.
  2. Usměrňuje a hlídá Vás, speciálně při silových strojích Vám indikuje správné a efektivní provedení cviku s důrazem na bezpečnost a dlouhodobé cíle.
  3. Zaznamenává všechny Vaše aktivity a cviky, a umožňuje trenérovi, fyzioterapeutovi a výživovému specialistovi sledovat Váš pokrok a v případě potřeby modifikovat Váš cvičební plán.
  4. Umožňuje sledovat Váš pokrok v podobě přehledných výstupů, grafů a statistických údajů o cvičení, výkonu, spálených kaloriích, monitoruje vzdálenosti, progrese trendy.

Vše, co potřebujete pro přístup do Wellness Systému je Technogym Wellness Klíč® , který je součástí každého z 555 exkluzivních členství ve Volcano Health Club Praha.                                   

Wellness trénink balíček 3.490 Kč      

8 individuálně nahraných tréninků    

2 x 30 minut konzultace s trenérem

Nahoru