Wellness a relaxace

Na některé z našich teras můžete relaxovat, nebo se opalovat na příjemných lehátkách přímo v přírodní rezervaci. Všechna relaxační místa byla projektována s důrazem na komfort, hygienu, dostatek klidu a soukromí.K Vašemu pohodlí přispěje také podlahové topení, které zaručuje minimální pohyb vzduchu a tím i prachových částic, což jistě ocení klienti s imunitními anebo alergickými obtížemi.

VOLCANO WELLNESS A RELAXAČNÍ ČÁST

Oddejte se příjemné relaxaci v podobě osvěžujícího a zdraví prospěšného zážitku ve Volcano wellness a relaxační části. Během aktivní relaxace očistíte nejen své tělo, po masáži ve vířivé vaně, nebo sauně pocítí s konečným opláchnutím čistou vodou úlevu i vaše duše. O poslední zbytky napětí se postarají parní lázeň,nebo tepidárium.

Klienti Volcano Spa and Beauty Clinic mají možnost za příplatek 300,- , k vybrané masáži nebo kosmetické proceduře, využít wellness a relaxační část pro ještě příjemněji strávené chvíle.

 

 • Pára
  Pára,  v kombinaci s jemnou  vůní přírodních éterických olejů,  je ideálním způsobem jak po namáhavém dnu očistit a detoxikovat tělo, zlepšit krevní oběh, stimulovat imunitní systém a regenerovat síly.
 • Sauna
  Oddejte se příjemné relaxaci v podobě osvěžujícího a zdraví prospěšného zážitku. Sauna uvolňuje namáhané svaly, klouby, odlehčuje alergie, nahromaděný stres a pozitivně působí při artritídě.
 • Tepidárium / vyhřívané lehátka
  Název pochází z latinského slova „tepidus“, kterým byly označované vyhřívané římské lázně. Pobyt v tepidáriu má preventivní a povzbuzující účinky. S pomocí příjemného tepla, velmi blízkého teplotě lidského těla, je navozen příjemný stav, který posiluje imunitní systém bez rizika přílišného zatížení krevního oběhu. Pozitivní účinky tepidária jsou ideální pro relaxaci, uvolnění od stresu a regeneraci organismu v jakémkoliv věku.
 • Jacuzzi
  Přijměte pozvání na relaxaci v naší vířivé vaně.
 • Podlahové topení
  Zapomeňte na studené nohy, je jedno jestli se nacházíte v  spa, wellness části, nebo dětském koutku. U nás se budete cítit pohodlně díky podlahovému topení. Podlahové topení způsobuje minimální pohyb vzduchu a tím i prachových částic, což určitě ocení lidi s imunitními anebo alergickými potížemi.
 • Servis občerstvení
  Našim cílem je co nejvíce se přiblížit k zdraví pomocí osvěžujících chutných jídel a nápojů. Menu obsahuje klasický sortiment studených a teplých nápojů a také čerstvé a organické ingredience, které napomáhají k synergickému a vyrovnanému spojení mysli, duše i těla. Máte jedinečnou možnost využít restauraci s terasou, nebo venkovní zahrádku s občerstvením.
 • Terasa s relaxačními lehátky
  Zapoměňte na tmavé prostory se slabou klimatizací a vychutnejte si léčivou a uklidňující sílu přírody. Volcanonabízí svým klientům možnost unikátního výhledu a relace přímo v lůnu přírodní rezervace.
 • Časopisy a denní tisk
  Klienti Volcano Spa and Beauty Clinic mají na recepci klubu, v klubové kavárně, restauraci a wellness části zdarma k dispozici časopisy a denní tisk.
 • Wi-Fi a Klimatizace
  Volcano Spa and Beauty Clinic nabízí pro své klienty wi-fi internet zdarma ve všech prostorách. Veškeré prostory jsou odvětrány vzduchotechnikou s rekuperací a vybaveny klimatizací.
 
Nahoru