Wellness

Volcano Health Club je zcela novým, netradičním projektem pro zdraví a krásu a v Česku se stal naprosto ojedinělým. Kromě široké palety špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness, nabízí Volcano Health Club jako první klub v ČR inovativní technologii Kinesis.

Nejmodernější Health Club: Volcano Health Club je zcela novým, netradičním projektem pro zdraví a krásu a v Česku se stal naprosto ojedinělým. Kromě široké palety špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness, nabízí Volcano Health Club jako první klub v ČR inovativní technologii Kinesis.


Svá kondiční cvičení mohou klienti provádět přímo v lůně přírodní rezervace, tedy doslova na čerstvém vzduchu. Moderní a současně příjemný design, který je umocněn přítomností denního světla dělají z Volcano Health Club neopakovatelné a inspirující prostředí pro zdraví a krásu.

Inspirativní wellness

Návštěvníci mohou po vyhřívané podlaze vstoupit do stylově vyhraněného ale překvapivě útulného prostředí wellness a nechat se obklopit přírodními materiály a všestrannou péčí. Aromapára s čistými éterickými oleji, uvolnění v sauně s ochlazovacím bazénkem a v tepidáriu – vyhřívaných římských lázních posilujících imunitní systém, relaxace ve vířivé vaně ať už pod širým nebem nebo v soukromí privátní zóny, vyhřívaná lehátka pro odpočinek mezi procedurami a několik typů masáží.

Luxusní Spa & Beauty zone:

Volcano Complex - Členství

Exkluzivní ošetření pozitivně naladěným personálem v inspirujícím prostředí.

V tureckých lázních Hamam očistíte nejen své tělo, po tradiční masáži pocítí konečnou úlevu i Vaše duše.

Manikúra a pedikúra nabízí speciální systém ošetření přírodních nehtů 
na základě propracované analýzy.


Nahoru